Technology

Переваги 5G-зв’язку

Оприлюднено

Які вагомі відмінності має 5G-зв’язок? Аналітики компанії Analysys Mason пояснюють, що п’яте покоління несе за собою cуттєве підвищення швидкості передачі даних. Американський оператор Verizon вже пропонує користувачам швидкість зв’язку до 300Мб/с, а середня швидкість знаходиться на рівні 100Мб/с, а максимальна можлива – 10Гбіт/с. У той час, коли у 4G зв’язку середні та максимальні значення знаходяться на рівні 15Мбіт/с та 1Гбіт/с, відповідно. 

Але навіть 4G-з’єднання багатьом достатньо для комфортної роботи. Але давайте з’ясуємо, що нам дасть 5G? 

Впровадження 5G надасть змогу перегляду медіа-контенту в 4К якості без будь-яких проблем, крім того, це відкриє можливості для реалізації багатьох функцій розробникам програмного забезпечення. Можуть з’явитися нові можливості ПЗ які з 4G недосяжні. Наприклад, можна буде використовувати програми та ігри без їх попереднього завантаження, тобто додатки будуть запускатися на віддаленому сервері, а результат роботи миттєво відображатися на пристрої. 

Всі сервіси будуть переходити в хмару, це дозволить їм одночасно працювати з багатьма пристроями. Всі додатки можуть зберігатися в хмарі користувача, і лише при необхідності вони будуть завантажуватися компонентами в пам’ять телефону. 5G підштовхне розвиток інтелектуальних систем управління інфраструктурою, як приклад, розумних будинків.